DÖK információk

A Diákönkormányzat működéséről

Iskolánk diákönkormányzata aktívan jelen van a Suli életében. Szinte minden hónapra jut valamilyen program, vagy rendezvény. Szeptemberben például a 9. évfolyam részére szervezünk gólyadélutánt. Októberben szervezzük a szokásos őszi kirándulást az osztálytitkárok számára.
Novemberben fordított napot és pecúravatót tartunk. A December pedig mindig a jótékonykodásról szól. A “Száguldó angyalok” ilyenkor rövid karácsonyi műsorral meglátogatják az idősotthonokat és a kórházat.
Januárban értékeljük az 1. félévet. Februárban bált szervezünk, márciusban iskolánk hölgytagjait köszöntjük Nőnap alkalmából. Április-Májusban a végzős osztálytitkárokat búcsúztatjuk és DÖK-napot szervezünk. Júniusban pedig tanárainkat lepjük meg pedagógusnapkor.
Bátran mondhatom, hogy iskolánk diákönkormányzata egy jól összeszokott kis csapat.

Ambrus Borbála 10.C

A diákönkormányzat kiemelt programjai:
A diákönkormányzat képviselői:

A Diákönkormányzat Szervezeti és Működési Szabályzata