Kazinczy-emlékérmet nyertek diákjaink

A Kazinczy-díj Alapítvány ─ Péchy Blanka a színművésznő emlékére indította el a Kazinczyról elnevezett SZÉP MAGYAR BESZÉD versenyt, amelynek célja, hogy tovább mélyítse anyanyelvünk szeretetét, és a tanulók körében egyre több hívet szerezzen a szép, helyes, kifejező magyar beszédnek.

A gimnáziumi és határon túli középiskolás tanulók kategóriájában Barna Amarilla Dalma 12. B osztályos tanulónk és a szakképző iskolás tanulók kategóriájában Gálya Renáta 12. C osztályos tanulónk Kazinczy-érmes lett. Felkészítő tanárok: Müllerné Gulya Márta, Mizsák Éva. Büszkék vagyunk diákjainkra, gratulálunk tanulóink kiemelkedő teljesítményéhez!

A teljes tudósítást a versenyről képekkel együtt az alábbi linkre kattintva olvashatják el.